Yontma Taş Çağı
Yeni Taş Çağı
Bakır Taş Çağı
Eski Tunç Çağı
Asur Ticaret Kolonileri
Hititler
Geç Hititler
Urartular
Frigler
Batı Anadolu Uygarlıkları
Helenistik Dönem
Roma Dönemi
Bizanslılar
Selçuklular
Osmanlılar
Türkiye Cumhuriyeti
 
 

ATÖLYE ÇALIŞMA TAKVİMİ

NİSAN 2009
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
07.04
10:00-12:00

Samanyolu Yusuf Tanık İlköğretim Okulu

 
07.04
14:00-16:00

Nedret Arif İlköğretim Okulu

 
09.04
10:00-12:00
 
09.04
14:00-16:00

İzmir İlköğretim Okulu

 
14.04
10:00-12:00

Fevzi Özbey İlköğretim Okulu

 
14.04
14:00-16:00
 
16.04
10:00-12:00

Samanyolu Yusuf Tanık İlköğretim Okulu

 
16.04
14:00-16:00
Fatih İlköğretim Okulu 4/A
 
21.04
10:00-12:00
 
21.04
14:00-16:00

Kırıkkale Bilim Sanat Merkezi

 
28.04
10:00-12:00
Ferda Koleji
 
28.04
14:00-16:00
 
29.04
14:00-16:00
Batıkent Haydaraliyev İlköğretim Okulu
 
30.04
10:00-12:00
Ayşe Tokuz İlköğretim Okulu
 
30.04
14:00-16:00
Ted Anaokulu
 
MART 2009
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
03.03
10:00-12:00

Hıdırlıktepe İlköğretim Okulu

 
03.03
14:00-16:00

Hıdırlıktepe İlköğretim Okulu

 
05.03
10:00-12:00
 
05.03
14:00-16:00
 
10.03
10:00-12:00
 
10.03
14:00-16:00
 
12.03
10:00-12:00
 
12.03
14:00-16:00
Kurtuluş İlköğretim Okulu
 
17.03
10:00-12:00
Odtü Yuva Anaokulu
 
17.03
14:00-16:00

Berrak Yuva

 
19.03
10:00-12:00
Şehit Rıfat Çelik İlköğretim Okulu
 
19.03
14:00-16:00
Yahyalar Duralibezli İlköğretim Okulu
 
24.03
10:00-12:00

Odtü Yuva Anaokulu

 
24.03
14:00-16:00
 
26.03
10:00-12:00
 
26.03
14:00-16:00
 
ŞUBAT 2009
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
03.02
10:00-12:00
Ankara Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Çocuk Esirgeme
 
03.02
14:00-16:00
 
05.02
10:00-12:00
 
05.02
14:00-16:00
 
10.02
10:00-12:00

Ankara Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Çocuk Esirgeme

 
10.02
14:00-16:00

Boztepe İlköğretim Okulu

5. Sınıf
12.02
10:00-12:00
5. Sınıf
12.02
14:00-16:00
 
17.02
10:00-12:00
Ankara Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Çocuk Esirgeme
 
17.02
14:00-16:00
 
19.02
10:00-12:00
Ankara Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Çocuk Esirgeme
 
19.02
14:00-16:00
Türk Telekom Kreş ve Anaokulu
 
24.02
10:00-12:00
 
24.02
14:00-16:00
 
26.02
10:00-12:00
Bilim Özel Okulları
 
26.02
14:00-16:00
 
OCAK 2009
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
06.01
10:00-12:00
Ankara Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Esirgeme
 
06.01
14:00-16:00
Gazi Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
 
08.01
10:00-12:00
Avni Akyol İlköğretim Okulu Yeni Mahalle
 
08.01
14:00-16:00

Kalaba İlköğretim Okulu

 
13.01
10:00-12:00

Ankara Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Esirgeme

 
13.01
14:00-16:00

Erken Başarı Koleji

 
15.01
10:00-12:00

Tevfik Ünsal İlöğretim Okulu

 
15.01
14:00-16:00
Tevfik Ünsal İlöğretim Okulu
 
20.01
10:00-12:00
Ankara Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Esirgeme
 
20.01
14:00-16:00
Gazi Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
 
22.01
10:00-12:00
 
22.01
14:00-16:00
 
27.01
10:00-12:00
Ankara Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Esirgeme
 
ARALIK 2008
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
02.12
10:00-12:00
 
02.12
14:00-16:00
 
04.12
10:00-12:00
Refika Aksoy İlköğretim Okulu Batıkent
 
04.12
14:00-16:00

Gazi Üniversitesi

 
16.12
10:00-12:00

Laika Akbilek Anadolu Kız Meslek Lisesi Sincan

 
16.12
14:00-16:00

Laika Akbilek Anadolu Kız Meslek Lisesi Sincan

 
18.12
10:00-12:00
 
18.12
14:00-16:00
Gazi Üniversitesi
 
23.12
10:00-12:00
Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
 
23.12
14:00-16:00
 
25.12
10:00-12:00
Karayolları Kreşi Gündüz Bakımevi
 
25.12
14:00-16:00
Noterler Birliği İlköğretim Okulu
 
30.12
10:00-12:00
Yenimahalle Atatürk İlköğretim Okulu
 
KASIM 2008
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
04.11
10:00-12:00
6. Sınıf
06.11
10:00-12:00
Batıkent Prof. Mehmet Sağlam İlköğretim Okulu
 
06.11
14:00-16:00
Odtü Özel İlköğretim Okulu Arkeoloji Kulübü 
 
11.11
10:00-12:00
6. Sınıf
11.11
14:00-16:00

Nurçin Sayan İlköğretim Okulu

 
13.11
10:00-12:00
 
13.11
14:00-16:00
 
18.11
10:00-12:00
 
18.11
14:00-16:00

6. Sınıf
12 Yaş

20.11
10:00-12:00
 
20.11
14:00-16:00
Kalaba İlköğretim Okulu

6. Sınıf
12 Yaş

25.11
10:00-12:00
 
25.11
14:00-16:00
 
27.11
10:00-12:00
 
27.11
14:00-16:00
 
EKİM 2008
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
09.10
14:00-16:00
 
14.10
10:00-12:00
Özel Evrensel İlköğretim Okulu
 
16.10
14:00-16:00
 
21.10
14:00-16:00
 
23.10
14:00-16:00
Odtü Özel İlköğretim Okulu Arkeoloji Kulübü 
 
28.10
10:00-12:00
Bilim Özel İköğretim Okulu
 
28.10
10:00-12:00
Kalaba İlköğretim Okulu
 
30.10
10:00-12:00
Bilkent Üniversitesii
 
30.10
10:00-12:00
Odtü Özel İlköğretim Okulu Arkeoloji Kulübü
 
EYLÜL 2008
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
09.09
14:00-16:00
Karma
10.09
10:00-11:30
 
16.09
10:00-12:00
 
25.09
14:00-16:00
ODTÜ Özel İlköğretim Okulu
 
TEMMUZ 2008
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
01.07
14:00-15:30
İLKYAR: İlköğretim Okullarına Yardım Vakfı
Karma
02.07
14:00-15:30
İLKYAR: İlköğretim Okullarına Yardım Vakfı
Karma
10.07
10:30-12:00
1-7. Sınıf
11.07
10:30-12:30
Karma
15.07
14:00-16:00
Karma
16.07
10:30-12:00
Önder Vakfı Yaz Okulu
Karma
HAZİRAN 2008
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
03.06
10:00-12:00
Özel Altın Eğitim İlköğretim Okulu
5-6-7. sınıf
03.06
14:00-16:00
Ankara Üniversitesi Kreş ve Anaokulu
 
05.06
10:00-12:00
Ahmet Andiçen İlköğretim Okulu
 
05.06
14:00-16:00
 
10.06
10:00-12:00
 
10.06
14:00-16:00
Çiçek Yuva
 
12.06
14:00-16:00
4-5. sınıf
25.06  
Atılım Üniversitesi Yaz Okulu
 
MAYIS 2008
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
06.05
10:00-12:00
Beytepe İlköğretim Okulu
 
08.05
14:00-16:00
5. Sınıf
13.05
10:00-12:00
Beytepe İlköğretim Okulu
 
15.05
10:00-12:00
Beytepe İlköğretim Okulu
 
20.05
10:00-12:00
Beytepe İlköğretim Okulu
 
22.05
10:00-12:00
Beytepe İlköğretim Okulu
 
29.05
10:00-12:00
 
NİSAN 2008
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
01.04
10:00-12:00
 
03.04
10:00-12:00
12, 13, 14 Yaş
03.04
14:00-16:00
 
08.04
10:00-12:00
7. Sınıf
08.04
14:00-16:00
7. Sınıf
10.04
10:00-12:00
Ahmet Barındırır İlköğretim Okulu
 
10.04
14:00-16:00
Özel Ayazağa Işık İlköğretim Okulu
 
15.04
10:00-12:00
 
15.04
14:00-16:00
3. Sınıf
17.04
10:00-12:00
 
17.04
14:00-16:00
Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu
3. Sınıf
29.04
10:00-12:00
Yahya Kemal İlköğretim Okulu
7. Sınıf
29.04
14:00-16:00
3. Sınıf
MART 2008
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
04.03
14:00-16:00
6. Sınıf
06.03
14:00-16:00
6. Sınıf
11.03
10:00-12:00
Oran Gündüz Bakımevi
6 Yaş
13.03
10:00-12:00
6-7. Sınıflar
25.03
10:00-12:00
6. Sınıf
ŞUBAT 2008
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
05.02
13:30-16:30
Ankara Üniversitesi
07.02
14:00-16:00
7-11 Yaş
19.02
10:00-12:00
7 Yaş
21.02
10:00-12:00
6-7-8. Sınıflar
OCAK 2008
TARİH
SAAT
OKUL
YAŞ GRUBU
03.01
10:00-12:00
8 Yaş
08.01
10:00-16:00
15-16 Yaş
10.01
10:00-12:00
15-16 Yaş
10.01
14:00-16:00
Gazi İlköğretim Okulu
15.01
10:00-12:00
Alacaatlı Köyü İlköğretim Okulu
7-11 Yaş
15.01
14:00-16:00
Yüce Koleji
12 Yaş
22.01
10:00-12:00
Yüce Koleji
12 Yaş
22.01
14:00-16:00
TED Ankara Koleji
29.01
10:00-12:00
6-8 Yaş
 
 
> Tablet Atölyesi
> Seramik Atölyesi
> Seramik Tanıma ve
Yap-Boz Atölyesi
> Sikke Atölyesi
> Restorasyon ve
Konservasyon Atölyesi
> Neolotik Dönem
Yaşam Alanı Atölyesi
> Arkeolojik Kazı Çalışması
> Atölye Takvimi...
> Diğer Etkinlikler...
> Unutulmaz Bir Gün...
> Atölye ve Müze Planı
> Nasıl Katılabilirim?
 
 
 
 
 
Senden Önce Anadolu Anadolu Medeniyetleri Müzesi
 

Favorilerime Gönder

Ana Sayfam Yap İletişim

 © 2008 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım ve Uygulama: Tasarımofisi Ltd. Şti.